czwartek, 2 października 2014

Lakiery bajery :D

Moje absolutne odkrycie minionego miesiąca, lakiery Golden Rose z serii Paris :). Nabyłam dwa kolorki: 242 i 30 jeszcze na początku września. Od pierwszego wejrzenia zakochałam się w nr.30 :). Nosiłam je naprzemiennie przez cały miesiąc. Jestem skłonna kupić kolejną buteleczkę nr.30, jeśli ta szybko mi się skończy :). Ważne: cena 4.99 w drogerii Jasmin.
Oto one:
Zrobiłam kilka ujęć w różnym świetle chcąc oddać najlepiej jak mogę moim aparacikiem kolory :)

                                             nr. 30.


                                         


                                                    oraz nr. 242:Lakiery te dobrze rozprowadzają się po płytce paznokcia, pędzelek jest ani za gruby, ani za cienki, czyli w sam raz ;). W buteleczce jest 11ml lakieru, a jego trwałość wg opisu to 6 miesięcy od momentu otwarcia. Bardzo dobre krycie jest po trzech warstwach, ale można też zadowolić się tylko dwoma. I tu warto zaznaczyć, że nawet nakładając 3 warstwę lakier pięknie wysycha, dość szybko. Nawet gdy malowałam paznokcie na godzinę przed snem nie było ryzyka, że w nocy odcisnę jakieś poduszkowe wzorki na paznokciach :). Bardzo istotne dla mnie jest również to, że gdy niechcący dotknę, podrapię się po skórze buzi pomalowanymi paznokciami, nie następuje żadne podrażnienie, co niestety miało miejsce niejednokrotnie przy innych lakierach. Dobrze też się usuwa zmywaczem, bez zbędnego maziania.
 Co tu dużo pisać? Piękne kolory, nie odpryskują, trzymają się na moich paznokciach do 4 dni, a to i tak za długo dla mnie, bo osobiście to lubię szybciej zmyć lakier z paznokci :) Gorąco polecam.
Wielkie pozdro i do następnego ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz